ההצלחה היא
החובה, המחוייבות
והאחריות שלך

GRANT CANDONE

קצת על גרנט

גרנט קרדון הוא יזם ואיש עסקים, מומחה למכירות, מנכ"ל קרן ההשקעות "קרדון קפיטל", מרצה בכל העולם, סופר רבי מכר, בעליהן של 7 חברות פרטיות ומחזיק פורטפוליו של נכסי נדל"ן בשווי של מעל 5 מיליארד דולר.

גרנט הוכתר על-ידי מגזין פורב'ס כמאמן השיווק והמכירות #1 בעולם, הוא המייסד המוביל של "תנועת ה-10X" ויזם כנס העסקים הגדול בתבל "10X Growth Conference".

גרנט קורא לעוקביו, משקיעיו ולקוחותיו לבצע את חובתם, מחוייבותם ואחריותם, ולהתעלות מעל מיתוסים ומגבלות של מעמד הביניים הלא-מעודכן, על מנת להשיג חופש אמיתי לעצמם ולמשפחותיהם. 

עמדותיו הישירות על מנהיגות, כלכלה, עסקים קטנים, מכירות קמעונאיות וחדשות היום הפכו אותו לאורח כבוד חשוב בתקשורת המחפשת פרשנויות בנושאים רלוונטים וחשובים. 

גרנט הינו היוצר של ערוץ תוכן יחודי בו הוא משדר תכניות בנושאים שונים כגון: השקעות נדל"ן, יזמות, מידול הצלחה, זוגיות והצלחה, שיווק במדיה, צעירים מצליחנים ועוד.

"הצלחה היא החובה, המחוייבות והאחריות שלי"

– גרנט קרדון

"אני עובד עם חברות קטנות וגם עם חברות שנכללות ב-500 Fortune (החברות הגדולות ביותר בארה"ב). אני עוזר להן להגדיל מכירות על ידי מציאת הזדמנויות שפוספסו והתאמה אישית של תהליך המכירה כך שיהיה יעיל יותר. עבדתי עם חברות כמו גוגל, ספרינט, אפלק, טויוטה, GM, פורד ואלפי חברות נוספות. אני הבעלים של 7 חברות בעלות מחזור מכירות שנתי של כ-100 מיליון דולר, ואני גם סופר רבי מכר ע״פ ניו יורק טיימס, מרצה בכל העולם, ונחשב למומחה עולמי להכשרת מכירות ושיווק במדיה החברתית."

GRANT CANDONE

אנו מזמינים אתכם להיכנס לעולמו של קרדון ״וובינר 10X
יצירת הון״

”כוונו למקום גבוה פי 10X מהמקום בו אתם נמצאים כרגע, והתחילו במסע לעבר הגשמת שאיפות שחשבתם עד כה שאינן אפשריות, בכל תחום בחייכם.“