ההצלחה היא
החובה, המחוייבות
והאחריות שלך

GRANT CANDONE

על Grant Cardone

גרנט קורא לעוקביו ולקוחותיו לבצע בהצלחה את חובתם, אחריותם, מחויבותם ולהתעלות מעל מיתוסים ומגבלות של מעמד הביניים הלא-מיושנים, על מנת להשיג חופש אמיתי לעצמם ולמשפחותיהם. עמדותיו הירי ישרים על מנהיגות, כלכלה, עסקים קטנים, מכירות קמעונאיות.
והכותרות הפכו אותו למשאב חשוב לתקשורת המחפשת פרשנויות בנושאים אמיתיים החשובים. צפו בגרנט ברשת היזמים המובילה גרנט קרדון טלוויזיה: לא משנה מה זה לוקח, אזור קרדונים, נגני כוח, הוסטלרים צעירים, מופע

0
ערים
0
סטודנטים
0
אוצרים
0
סטודנטים

"אני עובד עם חברות קטנות וגם עם חברות שנכללות ב-500 החברות הגדולות ביותר בארה"ב. אני עוזר להן להגדיל מכירות על ידי מציאת הזדמנויות שהתעלמו מהן והתאמה אישית של תהליך המכירה כדי שיהיה יעיל יותר. עבדתי עם חברות כמו גוגל, ספרינט, אפלק, טויוטה, GM, פורד ואלפים נוספים. אני הבעלים של 7 חברות שמחזור המכירות כמעט 100 מיליון מכירות שנתיות ואני גם סופר מכר ניו יורק טיימס, הדובר הבינלאומי, ונחשב למומחה להכשרת המכירות והמדיה המדיה החברתית בעולם כיום."

GRANT CANDONE

גרנט קורא לעוקביו ולקוחותיו לבצע בהצלחה את חובתם, אחריותם, מחויבותם ולהתעלות מעל מיתוסים ומגבלות של מעמד הביניים הלא-מיושנים, על מנת להשיג חופש אמיתי לעצמם ולמשפחותיהם.

עמדותיו הנוגעות לביצוע ישר על מנהיגות, כלכלה, עסקים קטנים, מכירות קמעונאיות, תעסוקה וכותרות הפכו אותו למשאב חשוב לכל מי שמחפש פרשנויות ותובנות בנושאים אמיתיים החשובים.

הצטרף להיות עשיר 10X לאומי היום

אני עובד עם חברות קטנות וגם עם חברות שנכללות ב-500 החברות הגדולות ביותר בארה"ב. אני עוזר להן להגדיל מכירות על ידי מציאת הזדמנויות שהתעלמו מהן והתאמה אישית של תהליך המכירה כדי שיהיה יעיל יותר.