תנועת ה-
10X

התנועה החלה לצבור תנועה בעקבות הספר רב המכר שלו: ״10X Rule״ בשנת 2011. גרנט השיק אז את הועידה שנקראת: The 10X Growth Conference החל משנת 2017. אירוע זה, בן 3 ימים, הפך במהרה לכנס העסקים והיזמים הגדול בעולם, עם מעל ל35,000 אנשים שהגיעו לכנס השנתי הרביעי במספר.

מומחה עסקים ומכירות בינלאומי. נבחר למאמן המכירות מספר 1 בעולם ומספר 1 מבין "25 המשפיעים השיווקיים שצפו בהם בשנת 2017" על ידי מגזין פורבס.

מחבר של שבעה ספרי מכירות ועסקים, כולל מחבר רבי המכר של ניו יורק טיימס של "אם אתה לא ראשון, אתה אחרון", וזוכה בפרס Axiom על הספר "Sell Or Be Sold".

יוצר Cardone University, כלי ההדרכה הטוב ביותר למכירות בעולם עם למעלה מ- 50,000,000 משתמשים וממשיך לגדול מדי יום.

מרצה דינמי, מבוקש מאוד, דובר בינלאומי, מאמן ויועץ. מאות מיליונים בכל רחבי העולם כבר האזינו לנאומיו.

יזם מצליח להפליא המציע תובנות, טיפים, ייעוץ והכוונה בנושא מכירות, שיווק, מיתוג, נדל"ן, מערכות יחסים, השקעות, עושר ועוד.

פרשן ואורח קבוע בערוצים Fox News, Fox Business, CNBC ו-MSNBC.
כתב במגזין Forbes, Success Magazine, Insider Insider, Entrepreneur.com והפינגטון פוסט.

משקיע בנדל"ן ומייסד ״Cardone Capital״. חברת המניות הפרטית  שלו מציעה הזדמנויות למימון למגוון משקיעים בשווקים שהתעלמו מהם עד היום (נכסי המולטי פאמלי בארה״ב).

פילנתרופ ומאמין שלתת בחזרה לקהילה זאת השקעה בעצמו.
יוצר ״קרן קרדון״ המספקת חינוך פיננסי לאנשים בסיכון.

משפיע מדיה חברתית בינלאומית. עם מעל 10,000,000 עוקבים ומעריצים. אגב, גרנט קרדון מונה ל-1 מ-10 המנכ"לים המובילים בעולם שהכי הרבה אנשים עוקבים אחריהם.

הצטרף להיות עשיר 10X לאומי היום

אני עובד עם חברות קטנות וגם עם חברות שנכללות ב-500 החברות הגדולות ביותר בארה"ב. אני עוזר להן להגדיל מכירות על ידי מציאת הזדמנויות שהתעלמו מהן והתאמה אישית של תהליך המכירה כדי שיהיה יעיל יותר.